Magyarország egyik piacvezető állatgyógyszer- és állateledel forgalmazó vállalata, az Alpha Zoo Kft. új munkatársat keres dunakeszi üzletébe eladó/pénztáros munkakörben.

Feladatok:

  • vásárlók magas szintű kiszolgálása,
  • kasszázás,
  • árufeltöltés,
  • üzlet rendben tartása, takarítás,
  • állatok ellátása.

Elvárások:

  • kereskedelmi végzettség,
  • kiváló kommunikációs képesség,
  • stressz tűrő személyiség,
  • önállóság.

Előny:

  • hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Kompetenciák:

  • pontosság, precizitás,
  • problémamegoldás,
  • együttműködés,
  • csapatban történő munkavégzés.

Amit kínálunk:

  • versenyképes jövedelem,
  • stabil, hosszú távú munkahely és vállalati háttér,
  • dohányfüst mentes munkahely,
  • fiatalos, lendületes csapat,
  • előrelépési lehetőséget biztosító életpálya modell.

Munkavégzés helye:

  • Dunakeszi